Ayhan Akdağcı Sigorta

Hakkımızda1993 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde Sigorta Acentesi olarak faaliyet göstermeye başladık. İlk olarak trafik, kasko ve yangın sigortası alanlarında hizmetler sunarak müşterilerimizle buluştuk. 

Sektörde büyüme ve gelişme hedeflerimiz doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırarak Türkiye’nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin acenteliğini üstlendik ve müşterilerimize en uygun hizmetleri ulaştırmayı amaçladık. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edinmemiz, bize sürdürülebilir başarıyı da beraberinde getirdi. Hem bireyleri, hem de işletmeleri koruma altına alarak müşterilerimizin hayatlarına güven içinde, gönül rahatlığı ile devam edebilmelerini sağladık.

Hizmet seviyemizi arttırabilmemiz için çalışanlarımızın gelişimine ve eğitimine önem verip güvenli bir iş ortamı yaratmaya çalıştık. Müşteri odaklı yaklaşımımız tüm çalışanlarımızın ortak hedefi haline geldi. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ihtiyaç duyulan doğru hizmet ve çözümleri tespit ederek müşterilerimizin kaliteli yaşam sürmeleri için onlara destek olmaya çalıştık.

Ayhan Akdağcı Sigorta olarak bugün 23 farklı çözüm ortağı, 18 şube ve 10.000+ değerli müşterimiz ile sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizde daha fazla seçenekler ve yenilikler sunabilmek için yoğun çaba harcarken, güçlü finansal yapımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla, mükemmellik anlayışımızdan ödün vermeden en doğru fiyatlarla sektörümüzde öncü rol üstlenmeyi hedefliyoruz.


Ayhan AKDAĞCI
Kurucu

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?