Akdağcı başarılarıyla Sakarya'nın Gururu Oldu

Sakarya’da “Gücümüze ve tecrübemize güveniyoruz”  “İş işten geçmeden” sloganıyla da 12 Şubesi ile 22 yıldır hizmet veren Ayhan Akdağcı Sigorta, gösterdiği başarılarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

Sektöründe Türkiye birincisi ve ikincisi oldu

Merkezi Hendek İlçesi’nde bulunan; Erenler 2, Karasu 1, Kocaali 1, Karaağaçdibi 1,Ankara Caddesi 1, Kaynarca 1, Söğütlü 1 ve Düzce’de 2 olmak üzere birçok alanda “Gücümüze ve tecrübemize güveniyoruz” sloganıyla 2000 yılından beri hizmet veren Ayhan Akdağcı Sigorta Aracılık Hizmetleri; gücüne güç ve yenilik katmaya devam ediyor. Kıbrıs’ta gerçekleşen ödül töreninde Orient Sigorta’nın Kasko branşında Türkiye birincisi olan Ayhan Akdağcı Sigorta Aracılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Akdağcı, ödülünü Orient Sigorta Genel Müdürü Kurt Ebik’in elinden aldı. Yine Neova Sigorta Şirketinin tüm branşlarında bu sefer Türkiye ikincisi olan Ayhan Akdağcı Sigorta Aracılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Akdağcı, ödülünü Bölge Müdürü Teoman Sarı’nın elinden aldı.

AKDAĞCI: “Sakarya’ya bir çok yenilik kattık”

Başarılarını personellerine borçlu olduklarını dile getiren Ayhan Akdağcı;  “2000 yılında sigorta sektörüne adım atarak bu güne kadar sizlerin desteği ile değişime ve gelişime açık kadrosuyla Sakarya’da sigorta sektörüne birçok yenilik katmış bir sigorta acentesidir. Sigorta günümüz gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektörüne doğru bilgi hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir. Yeniliklerden en önemlisi, müşteri odaklı hizmet organizasyonudur. Müşterilerimizin temel alındığı bu organizasyon yapısı da koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmıştır. Acenteliğimiz; gücünü çalıştığı şirketlerden değil, kendi özünden alan bir sigorta acentesidir” diyerek, duygularını paylaştı.


Haberin Linki: https://www.akyazihalkinsesi.com/haber/7986/akdagci-basarilariyla-sakaryanin-gururu-oldu.html

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?